VÍTEJTE VE ZDRAVÍNKU!

ZDRAVÍNEK je kamenný obchod, ve kterém Vám nabízíme: produkty zdravé výživy, bio výrobky, přírodní kosmetiku a drogerii, potravinové doplňky, ekologické výrobky a celou škálu dalších přírodních přípravků a pomocníků pro domácí léčbu. Dbáme na to, aby všechny výrobky šetřily životní prostředí, naši Zemi a všechno živé na ní.

Kamenný obchod najdete v ulici Hálkova 920 v Humpolci. Obchůdek je zřízený v rodinném domě, nebojte se zazvonit a vstoupit, čeká tu na Vás milá obsluha ☺. V kamenném obchodě můžete rovnou vybírat a nakupovat vystavené výrobky. Pokud by jste měli zájem o některé další výrobky, které momentálně nenabízíme, neváhejte se zeptat a rádi se je pro Vás pokusíme „sehnat“.

Otevírací doba obchůdku je PO-PÁ: 8:00 - 16:00 nebo kdykoliv po telefonické domluvě na čísle 776 183 580.

NABÍDKA

Ve Zdravínku Vám nabízíme kvalitní pečlivě vybírané výrobky. Zaručujeme Vám ceny, které nabízí jednotliví dodavatelé!

Příroda je nejen mocná čarodějka, ale také chytrá a praktická dáma, která nám dopřává jen to nejlepší. Pojďme toho využít a ve spojení s přírodou budeme také my mocnými čarodějkami a čaroději. Dopřejme si plnými doušky pestrou a mocnou nabídku přírody. Zdravínek je název pro krásnou květinu, kterou vytvořila příroda. Pojďte si tedy pod záštitou Zdravínku vybrat přírodní, krásné, „chytré“ a užitečné produkty.

Zkrátka… je nejvyšší čas vracet se zase zpět k přírodě. A my jsme tu pro vás a o vše, co víme, se rádi podělíme.

VAŠE VERONIKA A LUCKA